Český jazyk English language
Moje cesta k masáži Moje CV


MOJE CESTA K MASÁŽI

Od dětství jsem se věnovala tanci a pohybu. Měla jsem velké štěstí, protože jsem měla možnost potkat skvělé pedagogy a spolupracovat s výraznými českými, ale i zahraničními osobnostmi, kteří mi pomohli k tomu, že se můj koníček stal po čase mou hlavní profesionální aktivitou. Vystudování historie na FFUK mne sice obohatilo, ale záhy jsem pochopila, že se chci ve svém životě věnovat něčemu jinému než vědecké práci.
Dlouholetá intenzivní zkušenost s vlastním tělem i těly ostatních v tanci, občasné úrazy a potřeba jejich prevence a rovněž pedagogická činnost mne postupně přivedly k hledání a zkoumání pohybu, který by byl tělu užitečný a zároveň k němu šetrný. Vedle tance jsem již před lety začala pravidelně praktikovat jógu, k tomu jsem postupně přidala cvičení na klouby a páteř podle Borise Tichanovského a thajské jógové cvičení Rue Si Datton. Zároveň jsem se začala zajímat o pohybové terapie a masáže. Od té doby objevuji spoustu nového, ale i to, že má dosavadní zkušenost tanečnice může být v této oblasti obohacením.

Absolvované kurzy (viz certifikáty):
  • Professional Thai Massage for Health (165 hodin), The Chetawan Thai Traditional Massage School, Bangkok, Thailand, leden 2013. Zakončeno teoretickou a praktickou zkouškou.
  • Kurz havajské masáže Lomi Lomi (16 hodin), Dexter Academy, duben 2013.
  • Kurz reflexní terapie, Škola přírodní medicíny v Praze, 7. - 9. 4. 2011.
  • Postizometrická relaxace, jemné techniky, uvolňování blokád (16 hodin), Dexter Academy, únor 2011.
  • Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže s působností mimo oblast zdravotnictví (150 hodin), Dexter Academy, prosinec 2009. Zakončeno teoretickou a praktickou zkouškou.


Odkazy:

www.watpomassage.com
www.masaze-kurzy.cz
www.skolaprirodnimediciny.cz


Jsem on-line

Vítám Vás na svých nových webových stránkách a předem děkuji za Váš případný zájem.

29.05.2013, 23:22